DOROTA PIENIĄŻK KASZUBSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI domy mieszkania działki nad morzem nad jeziorem » lokal handlowo-usługowy Wejherowo ul. Pucka CENTRUM

lokal handlowo-usługowy Wejherowo ul. Pucka CENTRUM również pod gastronomię

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy trzypoziomowy o łącznej powierzchni 150m2. Lokal w dobrym stanie, remontowany na bieżąco. Usytuowany w ścisłym centrum Wejherowa, przy ulicy Puckiej 35, koło targowiska. Dobrze widoczny od strony rynku oraz od ulicy Rzeźnickiej. Zaletą są również duże witryny od frontu oraz znajdujący się bezpośrednio obok budynku duży, ogólnodostępny parking, a z tyłu budynku , prywatny […]

Wyślij ofertę Posiadasz nieruchomość na sprzedaż, napisz do nas!

500000
typ: Sprzedaż powierzchnia: 150 m2 pokoje: 5 piętro: 0 garaż: 0

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy trzypoziomowy o łącznej powierzchni 150m2. Lokal w dobrym stanie, remontowany na bieżąco.
Usytuowany w ścisłym centrum Wejherowa, przy ulicy Puckiej 35, koło targowiska. Dobrze widoczny od strony rynku oraz od ulicy Rzeźnickiej. Zaletą są również duże witryny od frontu oraz znajdujący się bezpośrednio obok budynku duży, ogólnodostępny parking, a z tyłu budynku , prywatny parking dla personelu.
Na parterze sala sprzedaży i toaleta. Salę można przearanżować zgodnie z profilem działalności (również na gastronomię). W piwnicy zaplecze socjalno-magazynowe, natomiast na piętrze biuro/mieszkanie wraz z toaletą. Każdy poziom ma powierzchnię około 50m2. Ogrzewanie gazowe, sufit ocieplony watą szklaną, ściany styropianem, schody betonowe, na podłogach kafle.
W sąsiedztwie bardzo dobrze prosperujące lokale handlowe i usługowe.

Kupujący nie płaci prowizji.

Szukasz nieruchomości?

Zgłoś się do nas! Dołożymy wszelkich starań, by znaleźć Twoją wymarzoną nieruchomość.

Posiadasz nieruchomość na sprzedaż lub wynajem?

Zadzwoń lub napisz do nas! Przyjedziemy, obejrzymy, sfotografujemy, doradzimy, wycenimy, szeroko rozreklamujemy Twoją nieruchomość i doprowadzimy do szybkiej finalizacji transakcji sprzedaży lub wynajmu.

Nieruchomości nad polskim morzem

Znajdziemy idealną nieruchomość dla Ciebie nad Bałtykiem!

Nieruchomości nad jeziorami

To nasza specjalność! Zgłoś się do nas, a pomożemy spełnić marzenia...

Nie możesz znaleźć klienta na Twoją nieruchomość?

To zadanie idealne dla nas! Doradzimy, co zrobić, by podnieść walory Twojej nieruchomości i korzystnie ją sprzedać.

ZDJĘCIA DRONEM!

Fotografujemy nieruchomość oraz jej najbliższą okolicę z lotu ptaka.