DOROTA PIENIĄŻK KASZUBSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI domy mieszkania działki nad morzem nad jeziorem » działka inwestycyjna nad rzeką Czymanowo

działka inwestycyjna nad rzeką Czymanowo blisko jeziora Żarnowieckiego i wybrzeża Bałtyku, gm. Gniewino

Działki inwestycyjne w Czymanowie o powierzchni łącznej 5,8 ha, usytuowane przy rzece Górnej Piaśnicy. Przedmiotowa nieruchomość składa się z siedmiu działek, oznaczonych w miejscowym planie zagospodarowania jako tereny zabudowy zagrodowej, gdzie dopuszcza się prowadzenie działalności agroturystycznej, w tym : – sześć działek o powierzchni około 0,5 ha każda; – jedna działka o powierzchni 2,72 ha, […]

Wyślij ofertę Posiadasz nieruchomość na sprzedaż, napisz do nas!

2030000
typ: Sprzedaż powierzchnia: 58000 m2 pokoje: 0 piętro: 0 garaż: 0

Działki inwestycyjne w Czymanowie o powierzchni łącznej 5,8 ha, usytuowane przy rzece Górnej Piaśnicy. Przedmiotowa nieruchomość składa się z siedmiu działek, oznaczonych w miejscowym planie zagospodarowania jako tereny zabudowy zagrodowej, gdzie dopuszcza się prowadzenie działalności agroturystycznej, w tym :
– sześć działek o powierzchni około 0,5 ha każda;
– jedna działka o powierzchni 2,72 ha, znajdująca się bezpośrednio przy rzece, z możliwością budowy zaprojektowanego zbiornika wodnego z wykorzystaniem istniejącego jazu na rzece Piaśnicy. Rzeka ta posiada wody o I kl. czystości. Część tej działki – 0,62 ha stanowi las bukowy i w nim zgodnie z koncepcją obecnego właściciela istnieje możliwość budowy obiektów służących rekreacji, w tym domów na drzewach.
Uzbrojenie według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w którym widnieje zapis:
„Zaopatrzenie w wodę: z gminnej sieci wodociągowej, zaopatrzenie w energię cieplną: z indywidualnych źródeł niskoemisyjnych, zaopatrzenie w energię elektryczną: z sieci elektroenergetycznej, odprowadzenie ścieków: docelowo do kanalizacji sanitarnej.”
Do jeziora Żarnowieckiego około 2 km.
Do wybrzeża Bałtyku (Białogóry, Dębek) około 15km.
Gniewino to prężnie rozwijająca się gmina na Pomorzu. Występujące na tym obszarze jeziora: Żarnowieckie, Choczewskie, Salińskie, Czarne oraz oddalone oraz pobliskie wybrzeże morza Bałtyckiego przyciągają licznych turystów. Można tu zwiedzić kompleks „Kaszubskie Oko” (wieżę widokową, posągi olbrzymów – Stolemów, pole do mini golfa itp), Skansen – Muzeum Ziemi Puckiej oraz nowoczesną przystań w Nadolu. Hotel Mistral gościł drużynę Hiszpanii podczas EURO 2012.
Poza tym gmina Gniewino jest przyjazna dla inwestorów oraz mieszkańców, w tym rodzin z dziećmi.
Świetna lokalizacja, wysokie walory krajobrazowe oraz duże możliwości inwestycyjne sprawiają, iż oferta ta jest naprawdę godna polecenia!
Kupujący nie płaci prowizji.
Zachęcam do kontaktu oraz na prezentację.

Szukasz nieruchomości?

Zgłoś się do nas! Dołożymy wszelkich starań, by znaleźć Twoją wymarzoną nieruchomość.

Posiadasz nieruchomość na sprzedaż lub wynajem?

Zadzwoń lub napisz do nas! Przyjedziemy, obejrzymy, sfotografujemy, doradzimy, wycenimy, szeroko rozreklamujemy Twoją nieruchomość i doprowadzimy do szybkiej finalizacji transakcji sprzedaży lub wynajmu.

Nieruchomości nad polskim morzem

Znajdziemy idealną nieruchomość dla Ciebie nad Bałtykiem!

Nieruchomości nad jeziorami

To nasza specjalność! Zgłoś się do nas, a pomożemy spełnić marzenia...

Nie możesz znaleźć klienta na Twoją nieruchomość?

To zadanie idealne dla nas! Doradzimy, co zrobić, by podnieść walory Twojej nieruchomości i korzystnie ją sprzedać.

ZDJĘCIA DRONEM!

Fotografujemy nieruchomość oraz jej najbliższą okolicę z lotu ptaka.