DOROTA PIENIĄŻK KASZUBSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI domy mieszkania działki nad morzem nad jeziorem » działka budowlana nad jeziorem i strumykiem

działka budowlana nad jeziorem i strumykiem przepiękne usytuowanie

Nieruchomość gruntowa w Salinku, składająca się z trzech przepięknie usytuowanych działek o łącznej powierzchni 2.93 ha. Nieruchomość położona jest nad jarem, porośniętym starodrzewem (buki i dęby), w dole płynie strumień (Struga Salińska), wypływający z jeziora Salińskiego, oddalonego około 500 metrów od działki. Jezioro Salińskie, podobnie jak opisywana nieruchomość znajduje się na Wysoczyźnie Żarnowieckiej, w gminie […]

Wyślij ofertę Posiadasz nieruchomość na sprzedaż, napisz do nas!

440000
typ: Sprzedaż powierzchnia: 29300 m2 pokoje: 0 piętro: 0 garaż: 0

Nieruchomość gruntowa w Salinku, składająca się z trzech przepięknie usytuowanych działek o łącznej powierzchni 2.93 ha. Nieruchomość położona jest nad jarem, porośniętym starodrzewem (buki i dęby), w dole płynie strumień (Struga Salińska), wypływający z jeziora Salińskiego, oddalonego około 500 metrów od działki. Jezioro Salińskie, podobnie jak opisywana nieruchomość znajduje się na Wysoczyźnie Żarnowieckiej, w gminie Gniewino, w powiecie wejherowskim (województwo pomorskie). Na małej wyspie, na jeziorze odkryto tu ślady po starym grodzisku.
Dodatkowym atutem sprzedawanej nieruchomości jest oczko wodne.
Dojazd dobry: droga asfaltowa oraz około 300m drogi gruntowej.
Odnajdziecie tu Państwo ciszę, spokój oraz bliskość natury. To oferta skierowana do osób kochających wypoczynek na wsi, w lesie, nad brzegiem jeziora, jak również dla aktywnych fizycznie – w pobliżu stadnina koni Salino.
Blisko stąd również domorza morza! Do plaży w Białogórze oraz w Lubiatowie ok 10 km, do Gniewina 6 km, do Gdyni ok 45 km.

Nieruchomość oznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej (2,22ha), bez ustalania proporcji pomiędzy funkcjami, nieprzekraczalna linia zabudowy wyznacza teren nieruchomości przeznaczony pod zabudowę (około 1100m2), wysokość zabudowy – minimalna: nie ustala się, maksymalna: 9m (maksymalnie dwie kondygnacje nadziemne; dopuszcza się piwnice), kształt dachu: dwuspadowy z dopuszczeniem naczółków, o symetrycznych kątach nachylenia połaci 40-45 stopni, dopuszcza się dachy dwuspadowe o symetrycznych kątach nachylenia połaci 22-25 stopni pod warunkiem zastosowania wysokiej ścianki kolankowej o wysokości: minimalnej – 0,8m, maksymalnej – 1,8m, formy zabudowy – wolnostojące.
Pozostałą część nieruchomości stanowi las (0,71ha).
Jest to miejsce idealne pod agroturystykę lub np. luksusowy dom seniora.
Polecam również jako lokatę kapitału!

Szukasz nieruchomości?

Zgłoś się do nas! Dołożymy wszelkich starań, by znaleźć Twoją wymarzoną nieruchomość.

Posiadasz nieruchomość na sprzedaż lub wynajem?

Zadzwoń lub napisz do nas! Przyjedziemy, obejrzymy, sfotografujemy, doradzimy, wycenimy, szeroko rozreklamujemy Twoją nieruchomość i doprowadzimy do szybkiej finalizacji transakcji sprzedaży lub wynajmu.

Nieruchomości nad polskim morzem

Znajdziemy idealną nieruchomość dla Ciebie nad Bałtykiem!

Nieruchomości nad jeziorami

To nasza specjalność! Zgłoś się do nas, a pomożemy spełnić marzenia...

Nie możesz znaleźć klienta na Twoją nieruchomość?

To zadanie idealne dla nas! Doradzimy, co zrobić, by podnieść walory Twojej nieruchomości i korzystnie ją sprzedać.

ZDJĘCIA DRONEM!

Fotografujemy nieruchomość oraz jej najbliższą okolicę z lotu ptaka.