DOROTA PIENIĄŻK KASZUBSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI domy mieszkania działki nad morzem nad jeziorem » działka budowlana/inwestycyjna 8417m2 Mierzyno

działka budowlana/inwestycyjna 8417m2 Mierzyno blisko do morza, na części działki rosną dorodne świerki

Duża działka budowlana/INWESTYCYJNA (MOŻNA PODZIELIĆ NA MNIEJSZE DZIAŁKI I SPRZEDAĆ ZE ZNACZNYM ZYSKIEM!) o powierzchni 8417m2, pięknie usytuowana – z dala od ruchliwej ulicy i blisko lasu. Działka idealna dla osób ceniących sobie prywatność – brak zabudowań w najbliższym sąsiedztwie. Prąd, woda i kanalizacja w drodze dojazdowej.  Dojazd bardzo dobry – asfalt. Według miejscowego planu […]

Wyślij ofertę Posiadasz nieruchomość na sprzedaż, napisz do nas!

186362
typ: Sprzedaż powierzchnia: 8417 m2 pokoje: 0 piętro: 0 garaż: 0

Duża działka budowlana/INWESTYCYJNA (MOŻNA PODZIELIĆ NA MNIEJSZE DZIAŁKI I SPRZEDAĆ ZE ZNACZNYM ZYSKIEM!) o powierzchni 8417m2, pięknie usytuowana – z dala od ruchliwej ulicy i blisko lasu.
Działka idealna dla osób ceniących sobie prywatność – brak zabudowań w najbliższym sąsiedztwie.
Prąd, woda i kanalizacja w drodze dojazdowej. 
Dojazd bardzo dobry – asfalt.
Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomość w całości przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową i usługową.
Minimalna powierzchnia nowo wydzielonej działki to 500m2 dla zabudowy bliźniaczej, 1000m2 dla zabudowy wolnostojącej.
Maksymalna wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki: 30%. Szerokość elewacji: nie określa się. Wysokość zabudowy: nie więcej niż 8,5 m od poziomu terenu do kalenicy. Formy zabudowy: wolnostojąca, bliźniacza. Rodzaj i pokrycie dachu: dachy dwuspadowe; pokrycie dachu: nie określa się. Kąt nachyleni połaci dachowej: 30° ÷ 45°. Dopuszcza się podpiwniczenie budynku.
Mierzyno to wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Gniewino. Znajdują się tam: dobrze zaopatrzony sklep spożywczo-przemysłowy, świetlica wiejska, gdzie organizowane są liczne zajęcia, orlik (boisko) oraz plac zabaw. Blisko do przystanku PKS.
Do morza ok. 15km! Do jeziora Salińskiego 3km, do Żarnowieckiego 8km! Do Wejherowa 20km!
W pobliskim Gniewinie znajdują się m.in.: ośrodek zdrowia, banki i bankomaty, kino, bowling, hala widowiskowo-sportowa, centrum kultury, pływalnia kryta, hotel Mistral (goszczący drużynę Hiszpanii podczas EURO 2012), dwa duże markety i inne liczne punkty handlowo-usługowe.
Poza tym odnajdziecie tu Państwo ciszę, spokój, świeże wiejskie powietrze i bliskość natury.
Gmina Gniewino jest przyjazna dla rodzin z dziećmi, jak również atrakcyjna turystycznie (ze względu na liczne jeziora, m.in. Żarnowieckie, Choczewskie i Salińskie oraz bliskość do morza). Zwiedzić tu można Skansen – muzeum Ziemi Puckiej, wieżę widokową „Kaszubskie Oko” wraz z polem do mini golfa i innymi atrakcjami, posągi Stolemów-olbrzymów i dinozaurów, odrestaurowane dworki.NA SPRZEDAŻ POSIADAMY RÓWNIEŻ DWIE DZIAŁKI SĄSIEDNIE: 8668M2 ORAZ 13008M2.
Ze względu na świetną lokalizację i komunikację z miastem, jak również walory przyrodnicze i krajobrazowe, serdecznie polecam tę ofertę!
Więcej zdjęć na otodom.pl
Zapraszam na prezentację!
Koszt obsługi przez biuro nieruchomości pokrywa Sprzedający.

Szukasz nieruchomości?

Zgłoś się do nas! Dołożymy wszelkich starań, by znaleźć Twoją wymarzoną nieruchomość.

Posiadasz nieruchomość na sprzedaż lub wynajem?

Zadzwoń lub napisz do nas! Przyjedziemy, obejrzymy, sfotografujemy, doradzimy, wycenimy, szeroko rozreklamujemy Twoją nieruchomość i doprowadzimy do szybkiej finalizacji transakcji sprzedaży lub wynajmu.

Nieruchomości nad polskim morzem

Znajdziemy idealną nieruchomość dla Ciebie nad Bałtykiem!

Nieruchomości nad jeziorami

To nasza specjalność! Zgłoś się do nas, a pomożemy spełnić marzenia...

Nie możesz znaleźć klienta na Twoją nieruchomość?

To zadanie idealne dla nas! Doradzimy, co zrobić, by podnieść walory Twojej nieruchomości i korzystnie ją sprzedać.

ZDJĘCIA DRONEM!

Fotografujemy nieruchomość oraz jej najbliższą okolicę z lotu ptaka.