DOROTA PIENIĄŻK KASZUBSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI » POZNAJ NASZE BIURO

POZNAJ NASZE BIURO POZNAJ WSZYSTKIE NIERUCHOMOŚCI

Zachęcamy również do skorzystania z naszych usług dodatkowych, takich jak: ​ pomoc w przygotowaniu nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Nie możesz przez dłuższy czas sprzedać nieruchomości?  Zadzwoń! Przyjedziemy, obejrzymy i doradzimy co zrobić, żeby Twoja nieruchomość stała się bardziej atrakcyjna i przyciągnęła uwagę potencjalnych klientów. Jeśli będzie wymagać drobnego remontu, polecimy sprawdzonego fachowca i umówimy Cię z nim. Ta […]

Zachęcamy również do skorzystania z naszych usług dodatkowych, takich jak:

  • pomoc w przygotowaniu nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Nie możesz przez dłuższy czas sprzedać nieruchomości?  Zadzwoń! Przyjedziemy, obejrzymy i doradzimy co zrobić, żeby Twoja nieruchomość stała się bardziej atrakcyjna i przyciągnęła uwagę potencjalnych klientów. Jeśli będzie wymagać drobnego remontu, polecimy sprawdzonego fachowca i umówimy Cię z nim. Ta usługa nic nie kosztuje! Wystarczy, że umieścisz u nas swoją ofertę sprzedaży nieruchomości, a my GRATIS pomożemy Ci przygotować nieruchomość na sprzedaż. Pomagamy również: uporządkować, wykarczować działkę, zniwelować teren itp.

  • załatwianie spraw w urzędach. Nie masz czasu lub ochoty chodzić po urzędach? Skontaktuj się z nami! Pomożemy uzyskać pozwolenie na budowę Twojego wymarzonego domu, złożyć zawiadomienie o zakończeniu budowy (uzyskać odbiór domu) oraz załatwimy każdą inną sprawę w Twoim imieniu w dowolnym urzędzie.                                                                                                                                       

Szukasz nieruchomości?

Zgłoś się do nas! Dołożymy wszelkich starań, by znaleźć Twoją wymarzoną nieruchomość.

Posiadasz nieruchomość na sprzedaż lub wynajem?

Zadzwoń lub napisz do nas! Przyjedziemy, obejrzymy, sfotografujemy, doradzimy, wycenimy, szeroko rozreklamujemy Twoją nieruchomość i doprowadzimy do szybkiej finalizacji transakcji sprzedaży lub wynajmu.

Nieruchomości nad polskim morzem

Znajdziemy idealną nieruchomość dla Ciebie nad Bałtykiem!

Nieruchomości nad jeziorami

To nasza specjalność! Zgłoś się do nas, a pomożemy spełnić marzenia...

Nie możesz znaleźć klienta na Twoją nieruchomość?

To zadanie idealne dla nas! Doradzimy, co zrobić, by podnieść walory Twojej nieruchomości i korzystnie ją sprzedać.

ZDJĘCIA DRONEM!

Fotografujemy nieruchomość oraz jej najbliższą okolicę z lotu ptaka.